Strona główna Napisz do Nas Mapa serwisu

Oferta Partnerska

Oferta Partnerska

Szanowni Państwo,

   Turecka Izba Gospodarcza w ramach realizowanego projektu Grup Zakupowych z myślą o swoich członkach stworzyła Ofertę Partnerską, w ramach której członkowie Izby proponują firmom zrzeszonym w TIG specjalne upusty cenowe na towary bądź usługi przez siebie oferowane. Lista firm, które zaproponowały współpracę w ramach partnerstwa znajduje się w załączniku poniżej, zatem zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się.

   Oferta Partnerska stwarza członkom Izby możliwość zaprezentowania katalogu ofert, dotarcia z nią do dużej liczby przedsiębiorców, a tym samym ułatwia wzajemną, trwałą kooperację na płaszczyźnie biznesowej. Wyrażamy przekonanie, iż propozycja współpracy przedsiębiorców zrzeszonych w Tureckiej Izbie Gospodarczej przerodzi się w trwałą sieć partnerską.

   Pragniemy podkreślić, iż prezentowana lista firm jest listą otwartą, dlatego czekamy na kolejne propozycje i oferty członków TIG. Jeśli wyrażacie Państwo zainteresowanie złożeniem własnej oferty prosimy o kontakt z Koordynatorem Projektu Grup Zakupowych Anną Goszczyk tel 665 999 663.

 

Serdecznie zapraszamy!Copyright © Turecka Izba Gospodarcza 1999-2011
Projekt i realizacja online24.pl