Strona główna Napisz do Nas Mapa serwisu

Aktualności

Pierwszy krok do nawiązania współpracy Polsko - Irańskiej.

Strona glówna / Aktualności / Pierwszy krok do nawiązania współpracy Polsko - Irańskiej.
25-09-2017

Szanowni Państwo,

Turecka Izba Gospodarcza wspólnie z SCC Silesia Chamber of Commerce Sp. z o.o., Polską Agencją Inwestycji i Handlu – Biuro w Teheranie, Ambasadą Polski w Iranie, Ambasadą Iranu w Warszawie, Gubernatorem Alborz (Przemysłowy Satelita Teheranu) oraz Izbami Przemysłowo-Handlowymi największych miast Iranu, zapraszają Państwa do współudziału w organizacji wydarzenia biznesowego: POLAND in IRAN Business and Culture Cooperation Teheran 20-25 stycznia 2018.

 

"POLAND in IRAN Business and Culture Cooperation", ma na celu promocję polskiego biznesu oraz wykreowanie pozytywnego wizerunku Polski w Iranie, będąc okazją dla polskich firm na nawiązanie kontaktów bezpośrednich z partnerami irańskimi tym bardziej, że każda polska firma ma gwarancję reprezentowania swojego segmentu rynku na zasadzie wyłączności. Co to oznacza w praktyce wie każdy prowadzący biznes, gdyż tylko w tej formule osiągnąć można maksymalne efekty biznesowe. Udział w targach pozwala na nawiązanie kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami irańskimi.

Koszty uczestnictwa będą podlegały 50% refundacji pod warunkiem terminowego złożenia wniosków. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października 2017r.


Wszystkie informacje szczegółowe znajdziecie na stronie www.tig.turek.pl lub www.scc.org.pl

Iran jest krajem z którym Polska ma kontakty kilkusetletnie i przez to jest dla nas krajem strategicznym. Ponadto jest to kraj, który widzi Polskę i nas samych jako partnera głównego w Europie co w obecnych czasach jest wartością, którą musimy wykorzystać wspólnie.

Zapraszam do współpracy w kształtowaniu struktury reprezentacji Polskiego Biznesu w Iranie.

Firmy członkowskie TIG zainteresowane udziałem w misji zapraszam do kontaktu!

Anna Goszczyk

Turecka Izba Gospodarcza
tel 665 999 663

 Copyright © Turecka Izba Gospodarcza 1999-2011
Projekt i realizacja online24.pl